Darmowa dostawa od 1,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Reklamacje

1. Informacje wstępne.

 

Wszystkie produkty oferowane w sklepie hepin.pl są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

 

2. Zwrot towaru.


Klient ma prawo zwrotu towaru bez podania przyczyn w ciągu 14 dni od otzrymania produktu w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość (zgodnie z art. 7 Ustawy z dnie 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów) , składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy nie będzie nosił śladów użytkowania, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku, z kompletną jego zawartością.

 

3. Gdzie należy odesłać towar zwracany / wymieniany?


Zwracany towar należy przesłać na adres:

Gremi
ul. Stodolna 86
21-400 Łuków

na koszt kupującego.

 

4. Niezbędne przy zwrocie / wymianie towaru.


Do przesyłki należy dołączyć dane Kupującego wraz z numerem konta bankowego. W przypadku uznania odstąpienia od umowy wysyłamy zwracane pieniądze w ciągu 7 dni roboczych od momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej wraz z formularzem zwrotu lub pisemnym odstąpieniem od umowy.

W przypadku reklamacji klient jest zobowiązany do przesłania reklamowanego towaru na koszt własny wraz z pisemnym oświadczeniem zawierającym: dane reklamującego – imię, nazwisko, dokładny adres, datę nabycia towaru, dokładnie opisaną wadę oraz okoliczności jej powstania, żądania reklamującego.

 

5. O czym należy pamiętać.


Odpowiedzialność za towar oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt nosi uszkodzenia mechaniczne. Prosimy zatem o sprawdzenie przesyłki przy jej odbieraniu, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki wydaje się uszkodzone należy nie przyjmować przesyłki i w obecności listonosza / kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sklepem w celu wyjaśnienia problemu. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia przesyłki w transporcie czy niezgodności towaru z zamawianym.

Jeśli reklamacja okaże się bezzasadna, wszelkie koszty transportu pokrywa kupujący.

Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.
Sprzedawca nie odpowiada za niezgodność towaru z umową, gdy kupujący o tej niezgodności wiedział lub, oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć.

pixel